قوانین و مقررات سایت حامی
کتاب آموزش مفاهیم پایه فناوری اطلاعات + دانلود
نمایش همه

کاسب شو! (اردوی کسب و کار در فضای مجازی)

علم بهتر است یا ثروت؟!

درس بخون تا آینده بهتری داشته باشی!

آدمها درس میخونن، مدرسه و دانشگاه میرن و دانش هایی رو یاد میگیرن، تا بتونن دنیا رو بهتر بشناسن و درنهایت، زندگی بهتری داشته باشن. پس یادگرفتن علم و بدست آوردن دانش، باید مارو قویتر، تواناتر و البته، پولدارتر بکنه!

فردوسی حکیم هم به این موضوع اعتقاد داره و میگه: توانا بود هر که دانا بود! کسی که داناست، توانایی هم بدست میاره و دقیقا به همین دلیل که میتونه زندگی انسان رو بهتر کنه.

 

راحت پول دربیار

علم کمک میکنه که ما بهتر زندگی کنیم. و برای زندگی بهتر، باید پول داشته باشیم و دانش، دقیقا در همین مسیر بهمون کمک میکنه. ابزار های ساده ای که امروز تقریبا در هر خونه ای وجود داره، میتونن برای ما منبع تولید ثروت بشن. به زبون ساده تر، بشین پشت کامپیوتر و پول دربیار!

در دنیایی که خیلی از کارهای اون از طریق فضای مجازی انجام میشه، طبیعیه که پول ها هم از طریق همین فضا جابجا میشن. بعلاوه، در سالی که گذشت، بزرگترین و باارزشترین شرکت ها دنیا، متعلق به دنیای دیجیتال بودن. یعنی شرکت هایی مثل:

  1. آمازون
  2. اپل
  3. گوگل
  4. سامسونگ
  5. و ...

پس وقتی که این حجم از ثروت در فضای مجازی وجود داره، چرا ما ازش استفاده نکنیم؟!

کاسبی اینترنتی

از اونجایی که بچه های ایرانی استعداد خوبی در زمینه کامپیوتر و فضای مجازی دارن، ما در گروه حامی تصمیم گرفتیم کمکشون کنیم! در اردوی کاسب شو، بچه ها یاد میگیرن که از طریق فضای مجازی پول دربیارن. شاید فکر کنید که اینکار ممکنه هزینه داشته باشه یا کار سختیه، اما فقط اگه به افراد موفق در شبکه های اجتماعی نگاه کننید، متوجه میشید که پول دراوردن از فضای مجازی خیلی راحتتر از چیزیه که فکرشو بکنید! پس برای اینکه بدونید چطور میشه اینکار رو انجام داد، در این اردو همراه ما باشید.

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب برای ما ارسال نمایید: