بازی شو! ( اردوی شناخت بازیهای رایانه ای )
کتاب آموزش مفاهیم پایه فناوری اطلاعات + دانلود
نمایش همه

کامل شو! (مدیریت اینترنت)

بزرگترین دانشگاه دنیا!

تا صد سال پیش، اگه قرار بود یک دانشی رو یاد بگیریم، باید سوار الاغمون میشدیم و به شهر دیگه ای میرفتیم تا استاد اون علم رو پیدا کنیم! یا حتی در گذشته نزدیک، برای خوندن یک کتاب، باید حتما اون رو فیزیکی میخریدیم یا عضو کتابخونه میشدیم که تعدادشون خیلی هم زیاد نبود.

اما الان، فقط با فشار دادن چند تا دکمه یا چند بار ضربه زدن روی صفحه گوشی، میشه به بزرگترین دانشگاه و کتابخونه دنیا دسترسی داشت. و چیزهایی رو یاد گرفت و استفاده کرد که انسان های قبل ما خوابش رو هم نمیدیدن!

حالا فرض کنید یه نفر تمام زمانش رو توی کتابخونه اینترنت بگذرونه! آیا فرصتی برای زندگی کردن براش باقی میمونه؟!

کامل شو و زندگی کن!

همه ما در روز حدود 8 ساعت ( یا بیشتر! ) میخوابیم، نزدیک 8 ساعت ( یا کمتر! ) کار میکنیم و چند ساعتی رو هم صرف رفت و آمد، غذا خوردن، نظافت و... میکنیم. شاید درمجموع، فقط 4 ساعت در روز رو برای خودمون داشته باشیم. این 4 ساعت، دقیقا همون زمان هاییه که مطالعه میکنیم، فکر میکنیم و البته رشد میکنیم!

اما این 4 ساعت طلایی که شخصیت آدم ها در اون شکل میگیره، الان با ابزارهای مختلف، فضای مجازی، اینترنت و شبکه های اجتماعی پر میشه. ما زمان هایی رو خرج شبکه هایی اجتماعی میکنیم که سرنوشت ما رو میسازن و به راحتی اون رو از دست میدیم! پس چکار باید بکنیم؟!

جواب مشخصه: مدیریت! هرچند که کار ساده ای نیست. در سمینار آموزشی کامل شو، بررسی میکنیم که چطور میشه استفاده از اینترنت رو مدیریت کرد تا خانواده ای موفق و رشد یافته داشته باشیم، و به این سوال ها پاسخ میدیم:

  • چطور در فضای مجازی با بچه ها همراهی کنیم؟!
  • مدت زمان مناسب استفاده از اینترنت و فضای مجازی چقدره؟!
  • با اعتیاد به اینترنت و شبکه های اجتماعی چطور روبرو بشیم؟!
  • و ...

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب برای ما ارسال نمایید: