مسابقه با قوطی کبریت

بازی با قوطی کبریت
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر

تجربه یک دورهمی شاد فقط و فقط با دو عدد قوطی کبریت

شاید برایتان جالب باشد چطور با دو عدد قوطی کبریت بازی کنیم این بازی در عین حال که سخت است اما بسیار خنده آور هم هست.
این بازی به ۲ روش اجرا می گردد.پیشنهاد می کنیم ۲ روش این بازی را تجربه کنید و روابط خانوادگی را بین اعضای خانواده در کنار نشاط و شادابی تقویت نمایید.

روش شماره ۱
برای انجام این بازی پیشنهاد می کنیم یکی از والدین دست به کار شود و افرادی که در میهمانی یا خانه هستند را جمع کند و آنها را به ۲ گروه ۳ نفره یا ۴ نفره تقسیم نماید. روکش هر قوطی کبریت را در آورید و طبق تصویر زیر در بینی فرد اول قرار دهید و کمی بعد بازی با کلمه شروع اجرا می گردد، حالا نفر اول هر گروه باید سعی کند قوطی کبریت را در بینی نفر بعدی گروه خود قرار دهد اگر در این حین قوطی کبریت بیافتد بازی باید دوباره از ابتدای صف شروع گردد. هر گروهی که توانست ۵ بار این فعالیت را از ابتدای صف تا انتهای صف انجام دهد آن گروه برنده بازی خواهد بود. بینی های قلمی از مزیت بیشتری برخوردارند.(:

بازی با قوطی کبریت

روش شماره ۲
میهمانان را همانند روش اول به ۲ گروه تقسیم نمایید و از آنها بخواهید دست های خود را رو به جلو قلاب نمایند. نفر اول صف هر گروه نیاز نیست که این کار را انجام دهند. بازی با کلمه شروع اجرا می گردد نفر اول صف گروه قوطی کبریت را بر روی بینی خود قرار می دهد و با یک نیم دور زدن قوطی را به دست قلاب شده نفر بعد می اندازد اگر نفر دوم موفق شد که قوطی کبریت را با دست بگیرد سریع قوطی کبریت را بر روی بینی خود می گذارد و همانند نفر اول به مسیر بازی ادامه می دهد در هر زمان که قوطی کبریت از روی بینی یا دست بازیکن بیافتد باید دوباره از ابتدای صف بازی را شروع کنیم هر تیمی که زود تر ۵ بار قوطی کبریت را از ایتدای صف به انتهای صف برساند برنده این بازی خواهد بود. جالب است بدانید افرادی که بینی های بزرگ و پخ برخوردار می باشند قدرت بیشتری در این بازی دارند لذا سعی کنید این افراد در یک تیم قرار نگیرند.

نشاط و شادابی – تمرکز و تعادل – رقابت

تجهیزات

۲ عدد قوطی کبریت

تعداد بازیکن

۲ نفر به بالا

رده سنی

+ ۶ سال

زمان

۳۰ الی ۶۰ دقیقه

Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند پیشنهاد جالب برای دورهمی های شاد

به حامی بپیوندید