پروژه های در حال اجرا - بخش دیجیتال مارکتینگ

عنوان پروژه: ...
عنوان پروژه: ...تاریخ تحویل: ...
Read More
عنوان پروژه: ...
عنوان پروژه: ...تاریخ تحویل: ...
Read More
عنوان پروژه: ...
عنوان پروژه: ...تاریخ تحویل: ...
Read More

دیجیتال مارکتینگ دنیایی برای توسعه فروش

توسعه پایدار فروش و بازاریابی کسب و کار خود را به ما بسپارید

برای شروع، از کارشناسان ما رایگان مشاوره بگیرید!

فروش محصولات و خدمات شما به عوامل زیر بستگی دارد

سئوی سایت به استراتژی ها و تکنیک هایی گفته می شود که با انجام دادن آن، رتبه سایت در گوگل بالا می رود و باعث بهتر دیده شدن محصولات و خدمات سایت می گردد. بهینه سازی وب سایت یا همان سئو در ۲ حالت سئوی داخلی و سئوی خارجی انجام می گردد.
ما در گروه حامی این استراتژی ها و تکنیک ها را بر مبنای فروش بهتر وب سایت شما انجام خواهیم داد و هموراه با جلسات منظم و پیگیری های مرتبط و آموزشهای مورد نیاز در کنارتان خواهیم بود تا جایگاه اصلی برند خود را در جستجوی گوگل به دست آورید.

لیست خدمات سئو و تعرفه های آن را ببینید.

رشد و توسعه فروش در اینستاگرام به عوامل متعددی بستگی دارد. مهمترین عامل آن طرح و برنامه کاری شما در راستای فعالیتتان می باشد که بر اساس آن پست ها و استوری ها نیز تولید می گردند.

ما در گروه حامی نقاط قوت، ضعف، فرصت ها، تهدیدات و هچنین رقبای کسب و کار شما را آنالیز خواهیم کرد و با ارائه برنامه کاری و تقویم اجرایی (تصویر پروفایل، بیو، هایلایت ها، پست ها،استوریها و …) را به طور اختصاصی برایتان انجام خواهیم داد تا شما به نتیجه دلخواهتان برسید.

لیست خدمات سئوی اینستاگرام و تعرفه های آن را ببینید.

برای به روز نگه داشتن کاربران سایت و همچنین توسعه فروش و بازاریابی، همواره باید مطالب جذاب و خلاقانه در راستای نیاز مشتریان تولید کرد که مشتری بتواند با آگاهی لازم، خریدی موفق را از کسب و کار شما انجام دهد.

ما درگروه حامی این وظیفه مهم (تولید محتوا) را برعهده خواهیم گرفت و طبق یک تقویم اجرایی، محتواهای مورد نیاز وب سایتتان را تولید خواهیم کرد تا شما بتوانید با انتشار آن پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشید و فروش را به صورت پایدار تجربه کنید.

از خدمات بخش تولید محتوای ما بازدید نمایید.

هر برندی برای بهتر دیده شدن به تبلیغات نیاز دارد. همیشه سعی کنید بخشی از درآمدتان را به تبلیغات اختصاص دهید تا در صدر جستجوی نگاه کاربرانتان باشید. 

ما در گروه حامی با دریافت اطلاعات کسب و کار شما، کمپین های تبلیغاتی را برایتان انجام خواهیم داد و همواره سعی خواهیم کرد تا بودجه شما  به بهترین شکل در تبلیغات سرمایه گذاری گردد.

از خدمات تبلیغات و تعرفه های ما بازدید نمایید.

لیست خدمات دیجیتال مارکتینگ